Kupfernams atrodas Ventspils pilsētas sirdī, ēkā, kuras būvniecība datēta ar 1820. gadu. Šīs ēkas būvniecību veicis vācietis Aleksandrs, Teodora dēls, Kupfers. Šī ēka sevī glabā vēstures liecības no 19.gs. sākuma līdz mūsdienām. Arī vēsturiski šī nama otrajā stāvā ir atradusies viesnīca.
Par ēkas veiksmīgo renovāciju 2007. gadā tika piešķirta Eiropas kultūras mantojuma balva; 2005. gadā Ventspils Arhitektūras gada balva „Baltā dūna“ par ēkas interjeru, kā arī specbalva par ieguldījumu vēsturiskās ēkas atjaunošanā. Viesu nams vairākkārt ieguvis godalgotas vietas Ventspils pilsētas rīkotajā konkursā „Labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī“.
Kopš 2003. gada restaurētā ēka Kupfernams ir atvēris durvis apmeklētājiem.

Viesu nams atrodas Ventspils pilsētas vēsturiskās apbūves centrā, 40 m no pilsētas galvenās ielas. Minūtes gājiena attālumā atrodas pilsēta sabiedriskā transporta pietura, kas nodrošina satiksmi ar pilsētas pludmali, Piejūras parku, akvaparku un pārējiem tūrisma apskates objektiem. Attālums līdz starppilsētu autoostai – 400 m, ostas promenādei un Ventspils prāmju terminālam - 600m. Vecpilsēta ar Livonijas ordeņa pili, observatoriju un planetāriju, rātslaukumu, Rakstnieku un Amatu māju, un tirgu atrodas 5 min. gājiena attālumā.


Laipni gaidīti viesu mājā Kupfernams!