Salons  „Jasmīne” piedāvā procedūras, kas tiek veiktas ar franču zīmolu Sothys un Gerard's kosmētiku.

 

RELAKSĀCIJA UN STRESA NOŅEMŠANA

  Nutri-Relaxing Modelling SOTHYS
Cena 38,- Eur

Spēcīga un relaksējoša ķermeņa masāža, kas palīdz samazināt ķermeņa saspringumu. Ieteicama pirms un pēc fiziskas slodzes.

 
  Body Escape treatment SOTHYS
Cena 55,- Eur

Sezonas procedūra ķermenim rada harmonijas sajūtu un sniedz īstenu baudījumu, apvijot ādu ar apburošu aveņu un jasmīna aromātu uz ilgu laiku. Procedūrā ietilpst ķermeņa attīrīšana ar skrubi un relaksējoša masāža.

 
  Body Escape massage SOTHYS
Cena 36,- Eur

Jūs esat savas procedūras radītājs. Jums ir iespēja izveidot savu masāžu, izvēloties masāžas līdzekļus  - vieglu eļļu, maigu krēmu vai kūstošu vasku, pievienojot vienu no eliksīriem – citronu, rūgto apelsīnu, vaniļu, sandalkoku, apelsīnu ziedus, ciedru ar muskusa  -  koksnes aromātu.

 
  Oriental Ceremony SOTHYS
Cena 43,- Eur

Ceremonija sākas ar Atmodinošo Prelūdiju – īsu relaksāciju. Tam seko ādas attīrīšana ar ingvera balzāmu. Galvenā attīrīšanas rituāla daļa – Tradicionālā Indijas masāža ar akmeņiem, kas ietīti maisiņos ar garšvielām. Ļoti dziļi sasilda ķermeni, atbrīvo no muskuļu saspringuma, apburošs aromāts pavadīs Jūs ilgu laiku.

 
  Hanakasumi
Cena 43,- Eur

Unikāls, senu pirts tradīciju iedvesmots rituāls japāņu stilā, kas valdzina ar savu smalko aromātu un iegremdē bezrūpības dūmakā.

Visa ķermeņa divkāršs - mehānisks un enzīmu - rīsu pūdera pīlings ar ziedošas sakuras ekstraktu, speciāla pēdu masāža uz akupunktūras pamata un relaksējoša ķermeņa masāža ar sasildītu šī koka sviestu. Tūkstošgadīgas vēstures bagātināts rituāls piesātinās un atjaunos ne tikai ķermeņa ādu, bet arī garu, kā arī izmainīs Jūsu pasaules izpratni!

 
  Šokolādes procedūra
Cena 40,- Eur

Ķermeņa pīlings, masāža, krēma uzklāšana.

 
 

ĶERMEŅA ĀDAS ATTĪRĪŠANA UN DETOKSIKĀCIJA

 
  Body Escape exfoliation SOTHYS
Cena 18,- Eur

Izsmalcināts pīlings ar smalku aromātu, pēc Jūsu izvēles, attīra, baro un tonizē ķermeņa ādu, padarot to samtainu.

 
   
  Attīroša pīlinga procedūra ķermenim
Cena 18,- Eur

Ķermeņa pīlings un krēma uzklāšana.

 
 

Tribal Orient Hammam
Cena 50,- Eur

Austrumu rituāls ķermenim, kura pamatā ir tūkstošgadīga vēsture un gadsimtiem senas tradīcijas un kas tiek veikts Hammam pirtī, uzlabo pašsajūtu, rūpīgi un maigi attīra ķermeņa ādu, saglabājot tās skaistumu, un nodrošina pilnvērtīgu relaksāciju.

 
 

NEVĒLAMIE TAUKI, CELULĪTS ,TŪSKA, LIEKAIS SVARS

 
 

Smoothing-Warming SOTHYS
Cena 59,- Eur

Aktīva un intensīva procedūra, kas palīdz sagatavot audus fiziskām aktivitātēm. Palīdz samazināt pienskābes uzkrāšanos audos un efektīvi stimulē svara zaudēšanu.

 
 

Presoterapijas procedūra ķermenim - gaisa zābaki Ilgums 40 min
1 x 40min = 20,- Eur
6 x 40min = 102,- Eur
10 x 40min = 150,- Eur

Aktīva aparātprocedūra, kas iedarbojas uz limfātisko un asinsrites sistēmu. Samazina ķermeņa apjomu, marina tūsku un celulītu. Tiek apstrādātas kājas, vēders un rokas.

 
 

VELOSHAPE
x1 = 45,- Eur
x6 = 240,- Eur
x10 = 350,- Eur

Vacuuma un mehānisko rullīšu masāža ar infrasarkano sildīšanu un radiofrekvenci. Procedūra nodrošina efektīvu tauku šķelšanu un celulīta mazināšanu. Figūras modelēšana tiek veikta ar mūsdienīgu aparātu V8 Syneron, kurš ir analogs Veloshape.

 
 

Slimness Perfection SOTHYS
Cena 36,- Eur

Aktīvs pīlings un masāža nevēlamo tauku uzkrājumu un celulīta novēršanai.

 
 

Slimness Harmony SOTHYS
Cena 55,- Eur

Efektīva tauku uzkrājumu apjoma samazināšanas un figūras korekcijas procedūra – reāla iespēja veidot pievilcīgu siluetu.

 
 

KLASISKĀ MASĀŽA

 
  Vispārējā ķermeņa 35,- Eur
Muguras 12,- Eur
Apkakles 8,- Eur
Kāju 15,- Eur

 
 

VAKSĀCIJA

 
  Kājas visā garumā 20,- Eur
Kājas līdz celim 10,- Eur
Muguras vaksācija 12,- Eur
Rokas līdz elkonim 8 - 12,- Eur
Paduses 6,- Eur
Bikini  10 - 15,- Eur